Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Mens & Maatschappij » Recht » Arbeidsrecht » Arbeidsrecht-Groningen
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Arbeidsrecht-Groningen en krijg online een antwoord van de specialist in Arbeidsrecht-Groningen

Zelf een vraag over Arbeidsrecht-Groningen? Klik hier.
Meer vragen over Arbeidsrecht-Groningen.
De huidige beheerder van de rubriek Arbeidsrecht-Groningen:
Naam: Herman Albersen
Bedrijf: De rechtspratkijk nederland
Reactiesnelheid: 71 uur
Waardering: 8.4 (van max. 10)
Meer informatie over Herman Albersen vind je op de profielpagina.

Beheerder worden?

RSS over Arbeidsrecht-GroningenVragen over Arbeidsrecht-Groningen via RSS. Klik hier.
RSS over Arbeidsrecht-Groningen op jouw website?Vragen over Arbeidsrecht-Groningen op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Arbeidsrecht-GroningenVragen over Arbeidsrecht-Groningen via E-mail. Klik hier.

Salarisverhoging in verband met functiejaren?

[Gesteld op: 07-04-2010]

Toelichting:
In hoeverre is een werkgever verplicht dit toe te passen?
Uit CAO technische installatie bedrijven, deel A, V, artikel 35:
Verhogingen op grond van functiejaren worden eenmaal per jaar toegekend, doch uiterlijk
in de betalingsperiode waarin een nieuw functiejaar begint, een en ander totdat het
maximum aantal functiejaren in de betreffende salarisgroep is bereikt.
Antwoord:
 Geachte heer/mevrouw, Indien de cao van toepassing is, moet de werkgever de salarisverhogingen toepassen. De cao is van toepassing als dat in de arbeidsovereenkomst is opgenomen dat deze van toepassing is, of als de cao algemeen verbindend is verklaard. 

Als uw werkgever de salarisverhoging niet toepast, ondanks dat de cao van toepassing is kunt u geheel vrijblijvend  contact opnemen met 050-3130024! Wij helpen u graag.

Met vriendelijke groet,

Sanne Bijl

Hanze advocaat | specialist in arbeidsrecht

www.hanzeadvocaat.nl/werknemers

Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Salarisverhoging in verband met functiejaren?:

Na goed ontslag geen salaris
      [Gesteld in Arbeidsrecht-Zuid Holland]
2008-01-29 18:53:03
Verschil tussen elektromagneet en inductiestroom
      [Gesteld in Natuurkunde]
2010-03-27 15:05:31
Studieovereenkomst bij niet verlengen contract
      [Gesteld in Ontslag]
2010-06-04 11:42:41
Werken na vroegpensioen nieuwe werkgever.
      [Gesteld in Belastingen-Zeeland]
2011-01-14 19:13:33
Bedrijf verkopen,maar verhuurder wil niet meewerke
      [Gesteld in Zakelijke Dienstverlening]
2012-03-27 21:45:55

Gemiddelde score Arbeidsrecht-Groningen: 9.6 (5x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

  • Ron Jedema
    9.3
  • Anita
    9.0
  • Toors
    9.0
  • Totalen:

    Vragen:  257245
    Beheerders:  1021

    Gemiddelden:

    Reeds beantwoord:  99 %
    Reactiesnelheid:  172 uur
    Waardering:  7.9
Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+