Opslaan in favorieten
Uitgebreid zoeken
Nederlandse versie: Gratis Adivseurs Usa version: Advisors 4 Free Version franšaise: Conseils Gratuits Versione italiana: consigligratuiti.it Belgische versie: gratisadviseurs.be Versiˇn espa˝ola : Consejeros Gratis Deutsche Version: Gratis Beraten
U bevindt zich hier:Home » Gezondheid » Geneeskunde » Dermatologie & Venerologie
Adverteren op deze site?

Direct vraag stellen?

Stel online je vraag in de rubriek Dermatologie & Venerologie en krijg online een antwoord van de specialist in Dermatologie & Venerologie

Zelf een vraag over Dermatologie & Venerologie? Klik hier.
Meer vragen over Dermatologie & Venerologie.

Beheerder worden?

De rubriek Dermatologie & Venerologie heeft momenteel nog geen beheerder.

Meld je aan als beheerder voor de rubriek Dermatologie & Venerologie Klik hier.

RSS over Dermatologie & VenerologieVragen over Dermatologie & Venerologie via RSS. Klik hier.
RSS over Dermatologie & Venerologie op jouw website?Vragen over Dermatologie & Venerologie op jouw website? Klik hier.
Blijf op de hoogte via e-mail over Dermatologie & VenerologieVragen over Dermatologie & Venerologie via E-mail. Klik hier.

Acne + slikken vitamine E

[Gesteld op: 21-09-2007]

Toelichting:
Ik heb een matige vorm van acne (heb een gevoelige huid, bij veel stress ook eczeem) maar sinds ik (denk ik) vitamine E pillen slik is dit een stuk agressiever geworden. Ik denk dat het door die pillen komt (die ik slik tegen huidveroudering e.d.) Kan dit zo zijn? Ik kan namelijk geen andere oorzaak bedenken, ik eet&drink hetzelfde, sport evenveel, ben niet anders gaan leven en heb niet meer stress dan normaal.
Antwoord:
Er is geen bewijs dat vitamine E zorgt voor acne. Er is zelfs bewijs dat bij acne soms een vitamine E tekort een rol speelt. Er is echter ook geen enkel bewijs dat je van voedingsmiddelen acne krijgt. Er zijn echter wel mensen die het merken als ze bijvoorbeeld chocolade hebben gegeten.
De enige manier om erachter te komen of het aan de pillen ligt is hier enige tijd mee te stoppen en als het weg is weer te beginnen om te kijken of het terug komt. Mocht dit geen effect hebben dan heeft de huisarts een goed stappenplan om de matige acne te behandelen.
Ik weet uw leeftijd niet, maar gezien de anti-huidverouderingspillen zou de acne ook rosacea kunnen zijn. Uw huisarts kan dit ook zien.
Beantwoord door:
Gratis Adviseurs
www.gratisadviseurs.nl


Gerelateerde vragen aan Acne + slikken vitamine E:

voeding en uitslag
      [Gesteld in DiŰtetiek]
2008-12-26 14:23:56
Hoe word ik dikker??
      [Gesteld in DiŰtetiek]
2009-06-02 23:00:10
Wat is de zin/onzin van vitaminepillen?
      [Gesteld in Voeding]
2009-11-17 21:45:01
waar zorgen de vitamines a,b,c,d,e voor
      [Gesteld in Eten & Drinken]
2011-03-30 20:55:13
Plas je extra vitamines uit?
      [Gesteld in Voeding]
2011-12-14 21:23:34

Gemiddelde score Dermatologie & Venerologie: 0.0 (0x gestemd)

Wat voor cijfer geeft u dit antwoord?

 
10

 
Versturen via e-mail aan vrienden?
 
Uw Naam:
Uw Email:
Naam bekende:
Email bekende:
+ meer vrienden invoeren
 
Message:
Check:
 



Disclaimer | Sitemap | Archief | Links | 100 laatste vragen | Populair archief

Top 3 adviseurs

Uw banner hier?

Concept & Realisatie Webshop+